Lerzan Mutlu, ayaklarını görmek için para teklif eden hayranına sert çıktı

Koronavirüs salgınından dolayı işleri iptal olan ve ev karantinasında olan şarkıcı Lerzan Mutlu, Instagram üzerinden takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Mutlu kendisine ilginç sorular soran sosyal medya kullanıcılarına da sert çıkıştı.

“ERİK GİBİSİN KÜTÜR KÜTÜR”

Kendisine yöneltilen sorular arasından seçtiklerini Instagram sayfasına taşıyan Mutlu, aynı zamanda rahatsız edici yorumları da paylaşıp tepkisini belli etti. Bir takipçisinin “Erik gibisin kütür kütür maşallah. Hangi mevsime daha tatlısın?” sorusuna “Tövbe yarabbim. Beynin içinde organ yerine su torbası var sanırım, soruya bak” yanıtını verdi.

AYAKLARININ FOTOĞRAFINI GÖNDERMESİ İÇİN PARA TEKLİF ETTİ

Her daim bakımlı halleriyle tanınan Lerzan Mutlu, “Ayaklarınız harika lütfen daha çok paylaşın” diyen kullanıcıya “Ne zaman soru-cevap yapsam ayaklarım başrollerden biri deli misiniz siz” dedi. Şarkıcı ayaklarının fotoğrafı karşılığında kendisine para teklif eden bir kişiye “Ben böyle sapıkları bir tek filmlerde olur zannediyordum. Tövbe. Direk block (engelleme)” diyerek tepki gösterdi.

Lerzan Mutlu, ayaklarını görmek için para teklif eden takipçisine sert çıktı
Lerzan Mutlu, ayaklarını görmek için para teklif eden takipçisine sert çıktı
Lerzan Mutlu, ayaklarını görmek için para teklif eden takipçisine sert çıktı
Lerzan Mutlu, ayaklarını görmek için para teklif eden hayranına sert çıktı

Ünlü oyuncunun doğallığıyla büyülediği teras pozlarına beğeni yağdıFiltre kullanıp göz rengini değiştiren Serenay Sarıkaya’dan güldüren benzetme: Ankara kedisiHazal Kaya’dan Larissa Gacemer’e destek: “Beni böyle kabul etti” demen çok dokundu banaRahatsızlığı nedeniyle bebek sahibi olamayacağını söyleyen Larissa Gacemer’e eşinden destek: Sen bana yetersinSurvivor’da adaların bu hafta birleşeceğini söyleyen Acun Ilıcalı: Yeni bir dönem başlıyorHande Ataizi’nin 1 ay önce söylediği “Kenan İmirzalıoğlu’nu yetenekli bulmuyorum” sözleri gündem oldu”Hepimiz balonuz” diyen Hatice’den havuz başında mini şortlu poz!Yasemin’den karantina paylaşımı! Makyajsız pozuyla mest ettiAcun Ilıcalı canlı yayında müjdeyi verdi: Ersin Korkut’u teselli etmek için Mess’e benzeyen köpek alındıMilyoner’e damga vuran görüntü! Sosyal medya sadece bu ikiliyi konuştuÜnlü model Larissa Gacemer, “Neden çocuk yapmıyorsunuz?” sorularına isyan etti: Çocuğum olmuyorDemet Özdemir, karantinada hiç bilmediği bir yeteneğini keşfetti: Çok iyi yer silip, süpürmek”Sezen Aksu, M. Akif Ersoy’un evini güzellik merkezine kiraladı” iddiasının ardındaki gerçek çok başka çıktıHadise, İrem Sak’ın “Ne güzel kızlar var” paylaşımına kayıtsız kalmadı: Mesela sen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir