Kaş Deyip Geçmemek Gerek!

“Kaşlar genç ve estetik bir yüzün en önemli göstergesidir. Gözleri ön plana çıkarır, bakışları güzelleştirir. Eğer görünümünüze ve güzelliğinize önem veriyorsanız, kaşlarınızı ihmal etmemelisiniz. Estetik ve Saç Ekimi Uzmanı Lale Kaya, yüz estetiğinde kaşların önemini sizler için anlattı.”

Kaş seyrekliğine yaygın olarak kaş aldırma, kaza ya da yaşlanma sebep olur. Bazı kadınlar ise doğuştan ince ve seyrek kaşlara sahip olabiliyor. Öyle ki çok genç ve yüzde hiç kırışık olmasa da kaş seyrekliğinden dolayı yüzde daha yorgun ve yaşlı bir görünüm ortaya çıkabiliyor.

Kaşlara neler yapılabilir?

Kaş kalemiyle her makyajda boyamanın dışında, farklı bir çözüm olarak microblading yöntemi kullanılabiliyor. Ancak en doğal görünüm tabii ki kaş ekimi ile elde edilebiliyor. Kaş ekiminin avantajı daha doğal ve kalıcı bir sonuç sağlayarak genç bir görünüm elde edilmesidir.

Aslında kaş ekimi oldukça basit bir operasyon, işlem doğru bir şekilde yapılırsa, insanlar sizdeki değişikliğin sebebini anlamazlar bile. İnsanların en fazla “bu aralar çok iyi görünüyorsun, parlaklık ve dinçlik gelmiş yüzüne” diyecekleri kadar incelikli bir etki yaratacaktır. Üstelik kaş ekimi sonrası hem iyileşme, hem de sonuçların ortaya çıkma süresi de oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir